بیمه سرمد (سهامی عام) از آغاز تا به امروز (تاریخچه و خدمات)

نوشته شده توسط :ف . نیک پسند جمعه 22 اردیبهشت

تاریخچه‌ "بیمه سرمد":

پذیره‌ نویسی سهام عمومی بیمه سرمد از بهمن ماه سال 1392 آغاز شد و این شرکت بیمه تنها شرکت بیمه‌ای است که دو بانک جزو سهام‌داران آن هستند که عبارتند از: بانک صادرات و بانک شهر.

سایر موسسان و سهامداران بیمه سرمد عبارتند از: گروه توسعه اقتصادی رسا- شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی- موسسه‌ی همیاری غدیر- شرکت آرمان صادرات سپهر.

نخستین اعضاء و کارکنان بیمه سرمد

موسسان و اعضای هیئت مدیره ی بیمه‌ی سرمد پیشینه‌ی فعالیت در رده‌های مدیریتی بیمه‌های باسابقه‌کشور، نهادها و گروه‌های مالی و بانک‌ها را دارا می‌یاشند.

 

موضوع فعالیت بیمه سرمد

فعالیت‌های بیمه‌ای در رشته‌های بیمه عمر و غیر عمر- تحصیل پوشش بیمه اتکایی از داخل و یا خارج کشور- قبول بیمه‌های اتکایی از داخل و خارج کشور- سرمایه‌گذاری طبق قوانین شورای عالی بیمه از سرمایه و ذخایر فنی و قانونی، جزو فعالیت‌های بیمه سرمد می‌باشند.

اهداف و ارزش‌های بیمه سرمد

در بیانیه ماموریت و چشم‌انداز بیمه سرمد، این شرکت ضمن تاکید بر جنبه‌های پویایی و حرفه‌ای‌گری در امر بیمه، به بررسی جنبه‌های پیدا و کشف جنبه‌های پنهان زندگی و ارایه‌ی بهترین راه‌حل‌های بیمه‌ای برای موارد مذکور تاکید کرده است و نسبت به حفظ امنیت مالی مشتریان خود دقت ویژه‌ای را بیان داشته.

 بیمه سرمد اظهار می‌کند که در جهت تبدیل شدن به برندی معتبر که هر ایرانی از خدمات بیمه‌ای آن استفاده کند تلاش خواهد کرد. بیمه سرمد بر ثبات جریان اقتصادی، توسعه‌ی سرمایه‌های انسانی تاکید دارد و برآورده ساختن و تطبیق خدمات خود با انتظارات مشتریان را در دستور کار خود قرار داده است. هم‌چنین این شرکت به خرده‌فروشی و توجه ویژه به بیمه‌ عمر اشاره نموده و به سودآوری از این طریق به جای تمرکز بر یک پورتفوی محوری تاکید نموده است.

 

توان مالی و سرمایه‌گذاری‌های بیمه سرمد

بیمه سرمد در ابتدا دارای 400 میلیارد ریال سهام بوده است. اساسنامه این شرکت بیمه در 07/03/1392 به تصویب رسیده است. سرمایه‌گذاری آن طبق قوانین شورای عالی بیمه از سرمایه و ذخایر فنی و قانونی می‌باشد.

شبکه‌ی فروش "بیمه سرمد"

نمودار سازمانی این شرکت بیمه دارای 28 قسمت می‌باشد.هم‌چنین بیش از 10 عنوان شورا و کارگروه در بیمه سرمد در حال فعالیت هستند.به نظر می‌رسد که این شرکت بیمه توجه ویژه‌ای به گسترش فعالیت‌های باشگاه مشتریان خود دارد و بیمه‌گر مذکور، باشگاه مشتریان خود را به عنوان نخستین باشگاه مشتریان صنعت بیمه کشور اعلام می‌نماید. در مورد تعداد نمایندگی‌ها و تعداد عوامل فروش در حال حاضر اطلاعاتی ارایه نشده است.

خدمات الکترونیکی "بیمه سرمد"

نرم‌افزار همراه سرمد- هم‌چنین امکان استعلام خسارت بیمه بدنه، استعلام خسارت بیمه ثالث، استعلام حق بیمه، صدور آنلاین معرفی‌نامه‌ی درمان، پرداخت اینترنتی حق بیمه و بررسی اصالت بیمه‌نامه جزو خدمات الکترونیک فعلی بیمه سرمد می‌باشند.

شما می‌توانید برای هر یک از بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود با مشاهده‌ی شرایط تجمیع‌شده‌ی تمامی شرکت‌های بیمه و از جمله بیمه‌ی "سرمد" در وب‌سایت "وبیمه"، نسبت به انتخاب و تهیه‌ی بیمه‌نامه‌ی مناسب‌تر اقدام فرموده و در زمان و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای به عمل آورید.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و توضیحات بیش‌تر، با ما تماس بگیرید.

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره