شركت هاي بيمه گر در وبيمه : بيمه ايران - صدور آنلاین بیمه

نوشته شده توسط :مرجان فضلعلییکشنبه 19 شهریور

بیمه ایران

بیمه ایران بزرگترين شبكه بيمه ، نه تنها در ايران بلكه نامي پر آوازه در صنعت بيمه در خاورميانه و حتي آسيا براي خود رقم زده است.
بیمه ایران پانزدهم آبان يك هزار و سيصد و چهارده به طور رسمي تاسيس گرديد ، اين شركت بيمه توانسته است ، از آذر ماه همان سال با صدور انواع بيمه نامه كار خود را آغاز نمايد ، از موفقيت هاي بيمه ايران ميتوان كسب ٦٢٪‏ از بازار كل بيمه كشور را در همان سال اول تاسيس عنوان كرد.
نكته قابل توجه اين است كه رقباي خارجي مستقر در ايران اين رشد لحظه اي در بيمه ايران را ملي شدن صنعت بيمه در ايران ميدانستند .
هم اكنون بيمه ايران با ٤٢٥٦ نماينده و كارگزار رسمي در کليه رشته ‌هاي بيمه زندگي ، غير زندگي و با ارائه بيمه‌هاي صنعتي ، تجاري و خانواده شامل بيمه‌هاي اتومبيل‌ ، اشخاص (عمر ، حادثه ، درمان ) ، آتش‌سوزي ، باربري ، مهندسي و مسئوليت بيش از نيمي از سهم بيمه‌هاي بازرگاني کشور را از آن خود كرده است .

بیمه عمر و سرمایه گذاری مان


بیمه عمر و سرمایه گذاری مان نسخه کامل شده بیمه جامع زندگی است که به صورت اشتراکی به وسیله شرکت سهامی بیمه ایران و شرکت بیمه ایران ارائه میشود.
بیمه عمر مان در اصل بیمه عمر و سرمایه گذاری میباشد که علاوه بر سرمایه گذاری مطمئن شامل سرمایه فوت ، سرمایه فوت براثر حادثه ، پوشش امراض خاص جز سرطان ، پوشش بیمه سرطان ، پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه هم ارائه میدهد.
شما میتوانید حق بیمه بیمه عمر مان را به صورت یک ماهه ، 3 ماهه ، 6 ماهه ، سالانه و یکجا پرداخت کنید.
میتوانید ماهانه حداقل 25 هزار تومان و حداکثر هر مقداری که شما درخواست دهید پرداخت کنید.
این مبالغ پرداختی شامل سود 18% تضمین شده میشود.
در پایان تاریخ قرارداد بیمه عمر مان خود ، میتوانید سرمایه را به صورت یکجا یا به صورت مستمری ماهانه دریافت کنید.
پوشش های بیمه عمر مان:
* پوشش سرمایه فوت و سرمایه فوت براثر حادثه بیمه عمر مان
در هنگام صدور بیمه مان بیمه گذار مبلغی را به عنوان سرمایه فوت و سرمایه فوت براثر حادثه تعیین میکند و بیمه ایران متعهد میشود که در صورت فوت ، مبلغ تعیین شده ، مبالغ پرداختی بیمه گذار و سود مبلغ را به وارثی که بیمه گذار تعین کرده است بپردازد ، سرمایه فوت براثر حادثه نیز میتواند به انتخاب بیمه گذار 2 یا 3 برابر سرمایه فوت عادی شود.
* پوشش امراض در بیمه عمر مان
پوشش امراض در بیمه مان شامل سکته مغزی ، سکته قلبی ، جراحی قلب باز ، پیوند کلیه و کبد تا سقف بیست میلیون تومان و پوشش سرطان شامل غرامت انواع سرطان تا سقف پنجاه ملیون تومان میباشد.
* پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در بیمه عمر مان
پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه درصورتی است که بیمه گذار در اثر حادثه و یا ناگهانی دچار نقص عضو شود ، بیمه ایران متعهد میشود که تا پایان عمر اقساط بیمه عمر بیمه گذار را پرداخت کرده و در پایان قرارداد سود را به بیمه شده بپردازد.
* پوشش وام بیمه عمر مان
بیمه گذار میتواند پس از پایان 2 سال تا 90% اندوخته خود را به صورت وام دریافت کند ، برای دریافت پوشش وام بیمه ایران هیچ نیازی به ضامن ، چک و سفته نخواهید داشت.
* پوشش پرداخت بخشی از سرمایه در سال آخر زندگی بیمه شده
درصورتی که بیمه گذار از نظر پزشکی در سال آخر عمر خود باشد و پزشکان بیمه شده را جواب کرده باشند 20% از کل سرمیه را برای هزینه ها پرداخت میکند.


بیمه آنلاین

وبيمه افتخار دارد كه با ارائه سرويس هاي بيمه آنلاين از مجموعه كليه شركت هاي بيمه اي بالاخص بيمه ايران ، قدمهاي مثبتي را در راستاي فروش آنلاين بيمه نامه بردارد .

 

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


خرید آنلاین بیمه عمر مان به چه صورت میباشد؟

وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره