شرکت بیمه البرز در وبیمه ، صدور انواع بیمه نامه آنلاین

نوشته شده توسط :مرجان فضلعلیدوشنبه 27 شهریور

بیمه البرز

شرکت بیمه البرز


شرکت بیمه البرز یکی از شرکت های بیمه گر دولتی ایران بود که به استناد بند «ب» ماده ۳ قانون اجرای سیاستهای کلی اصل (۴۴) قانون اساسی مصوب ۱۳۸۶ تا سقف 5% سهام کل به بخش خصوصی واگذار گردید و الان یک شرکت بیمه گر خصوصی شده است.
بیمه البرز در بیست و هشتم تیرماه سال یکهزار و سیصد و سی و هشت توسط بخش خصوصی تاسیس گردید ، پس از انقلاب نیز بدلیل حسن نام و عملکرد با همان نام قبلی به کار خود ادامه داد و در سال 1367 به عنوان شرکت بیمه گر ملی اعلام گردید . هم اکنون نیز بیمه البرز با کادری مجرب ، توانمند و خوش نام انواع بیمه نامه اعم از مسئولیت ، مهندسی ، اشخاص ، زندگی و حوادث را ارائه می نماید.
از مهمترین و ویژه ترین بیمه های شرکت بیمه البرز ، بیمه امید آفرین می باشد که صرفا توسط شرکت بیمه البرز انجام و در دسترس مردم برای جبران هزینه های سرطان مادام العمر قرار گرفته است.

سرطان

بیمه سرطان


بیمه سرطان یا بیمه امید آفرین ، تنها بیمه ای است که به صورت تخصصی تنها مختص به سرطان و درمان سرطان میباشد.
بیمه سرطان توسط شرکت بیمه البرز طراحی و ارائه شده است.
شما با خرید یک بار بیمه نامه سرطان تا آخر عمر تحت پوشش بیمه جبران هزینه های سرطان قرار خواهید گرفت.
شما میتوانید با خرید بیمه سرطان پس از تخصیص تخفیف های خاص در سامانه وبیمه حق بیمه بیمه نامه سرطانتان را تا 5 سال تقسیط نمایید ، بطور مثال شخص سی ساله میتواند حداکثر با ماهی بیست هزار تومان در 5 سال مادام العمر بیمه سرطان شود .
پوشش های بیمه سرطان:
1- بیمه شده تا پایان عمر تحت پوشش بیمه سرطان قرار خواهد گرفت.
2- حق بیمه این بیمه نامه قابل تقسیط به اقساط دلخواه ( وبدون افزایش سنوات ) می باشد.
3- این بیمه نامه ، دغدغه بیمه گذار و بیمه شده را از تامین هزینه های درمان سرطان صرف نظر از برخورداری و یا عدم برخورداری از بیمه های مکمل در زمان نیاز و تا حد قابل توجهی ، مرتفع می سازد.
4- بیمه سرطان می تواند نقش فوق العاده ای در تداوم بیمه های مکمل که با افزایش نرخ قابل توجه روبرو خواهند بود داشته باشد.
5- با تسویه حساب حق بیمه ، حق بیمه از سبد هزینه های بیمه گذار حذف میگردد ، ولی آثار و نتایج مثبت آن تا پایان عمر بیمه شدگان باقی می ماند .
7- بیمه شدگان از طریق بیمه گر ، در جریان تست های مورد نیاز غربالگری متناسب با جنس ، سن ، تاریخچه ژنتیکی و جغرافیای محل زندگی خود قرار می گیرند.
8- چنانچه بر حسب شرایط ، بیمه گر انجام تست و یا آزمایشاتی رابرای بیمه شده ضروری بداند و آن را کتبا به آدرس بیمه گذار اعلام دارد ، در این صورت هزینه انجام این گونه آزمایشات نیز بر عهده بیمه گر خواهد بود .
9- پر واضح است که بیمه گر از هیچ اقدامی جهت کاهش هر چه بیشتر موارد وقوع سرطان در جمعیت بیمه شده فروگذار نخواهد بود و چنانچه علی رغم همه تمهیدات و اقدامات پیش گیرانه بیمه شده مبتلا به یکی از انواع گسترده سرطان شود ، اولا سرطان با فراوانی بسیار کمتر و ثانیا در مراحل پایین تر ( ودر نتیجه با امید بیشتر به درمان ) حادث خواهد شد.
10- بیمه گر با ارائه پروتکل های درمانی بر اساس آخرین دستاورد های علم پزشکی و به استناد دستورالعمل های انجمن های انکولوژی ، ضمن ارتقاء ضریب موفقیت درمان ؛ هزینه های درمان را کنترل نموده و موجبات منتفع شدن هر چه بیشتر بیماران از سقف تعهدات مقطع زمانی بیمه نامه رافراهم خواهد ساخت.
شما میتوانید برای خرید بیمه سرطان به سایت وبیمه و قسمت بیمه سرطان مراجعه کنید یا با مطالعه وبلاگ وبیمه اطلاعات جامع درباره بیمه سرطان به دست آورید.

نازایی و ناباروری

بیمه تولد ، بیمه جبران هزینه های نازایی و ناباروری


بیمه تولد ، بیمه جبران هزینه های نازایی و ناباروری بیمه ای است که شرکت بیمه البرز به صورت انحصاری ارائه کرده است که به جبران هزینه های درمان نازایی و ناباروری و تالاسمی نوزاد به مدت 10 سال و تا سقف 16 میلیون تومان میپردازد.
شرایط دریافت بیمه نازایی و ناباروری
- بیشتر از 4 ماه از تاریخ عقد رسمی در یکی از دفاتر رسمی عقد و ازدواج نگذشته باشد.
- برای بار اول باشد که ازدواج میکنید.
- سن زوجه کمتر از 40 سال باشد.
پوشش های بیمه نازایی ( جبران هزینه های ناباروری و نازایی )
- تعهد بیمه گر تا سقف 16 میلیون تومان که شامل : کلیه هزینه های درمان سرپایی یا بستری مربوط به علل نازایی و ناباروری تا سقف 4 میلیون تومان
- جبران هزینه های درمان عیب های مادرزادی که باعث نازایی قابل درمان هر یک از زوجین تا سقف 2 میلیون تومان
- کمک هزینه اجاره رحم تا سقف 4 میلیون تومان
- جبران هزینه های فوریت های پزشکی و آمبولانس مرتبط با ناباروری تا 150 هزار تومان
- جبران هزینه های درمان تالاسمی در نوزاد تا سقف 4 میلیون تومان


بیمه البرز آنلاین


وبیمه نیز افتخار دارد در راستای اهداف عالیه خود با همکاری شرکت بیمه البرز قدم های مثبتی را در خصوص ارائه انواع بیمه نامه آنلاین برداشته و با همکاری بیمه البرز بصورت آنلاین انواع بیمه نامه را صادر و تحویل مشتیان گرامی قرار دهد .امیداست از این خدمت جدید بهره کامل و وافی را برده باشید .

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


چگونه میتوانم بیمه سرطان را به صورت آنلاین خریداری کنم؟

وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره