تفاوت‌ در صدور بیمه آنلاین! (بیمه شخص ثالث در وبیمه)

نوشته شده توسط :سه شنبه 10 مرداد

در بین سوالات پرشماری که کاربران سایت وبیمه مطرح می‌کنند یکی از سوالات رایج این است:

شباهت‌ها و تفاوت‌های عمل‌کردصدور بیمه آنلاین در سایت یک شرکت بیمه باپورتالی مانند وبیمه در چه مواردی است؟

در پاسخ به این دوستان باید بگوییم که شباهت آن‌ها در استفاده از امکانات اینترنتی است ولی تفاوت‌های بسیاری نیز با یک‌دیگر دارند.

یک سایت شرکت بیمه فقط محصولات همان شرکت بیمه را به صورت بیمه آنلاین عرضه می‌کند و صدور بیمه آنلاین در آن اولویت نداشته و یا این که بعد از خرید آنلاین بیمه از سایت آنان دوباره نیاز به مراجعه‌ی شما به شرکت بیمه‌ی مذکور هست، ولی در پورتال وبیمه شما پس از خریداری بیمه‌نامه  نیازی به مراجعه حضوری ندارید و اصل بیمه‌نامه را نیز در آدرس و زمانی که خودتان هنگام خرید اینترنتی بیمه تعیین می‌کنید تحویل خواهید گرفت.

از سوی دیگر در بیمه آنلاین عرضه شده توسط یک شرکت بیمه،  شما امکان مقایسه‌ی شرایط ارایه شده از طرف شرکت بیمه‌ی مذکور را با سایر شرکت‌های بیمه ندارید و تحقیق و مقایسه‌ی شخصی  دراین مورد نیازمند ساعت‌ها جستجوی اینترنتی و جمع‌آوری و تطبیق اطلاعات و پاره‌ای از محاسبات ریاضی است. در حالی که در پورتال صدور بیمه آنلاین وبیمه شما قادرید بیمه‌نامه‌ی مورد نظر خود را در نزد تمامی شرکت‌های بیمه‌ی کشورمشاهده نموده و شخصاً آن‌ها را با یک‌دیگر از چندین نظر به سرعت مقایسه کنید.

نکته‌ی دیگر، دریافت اطلاعات مربوط به وضعیت مالی و وضعیت پشتیبانی شرکت‌های بیمه است که پورتال صدور بیمه آنلاین وبیمه آن را ارایه می‌نماید.تمامی این موارد بدون هیچ‌گونه افزایش قیمتی توسط ما صورت می‌گیرد و شما اصل بیمه‌نامه را با همان قیمت اصلی که شرکت‌های بیمه عرضه می‌کنند از ما خریداری کرده و همان‌طور که ذکر شد جهت دریافت اصل بیمه‌نامه در آدرس دلخواهتان نیز در هیچ کجای کشور هزینه‌ی پیک یا هزینه‌ی پستی نمی‌پردازید.

پشتیبانی از مشتریان بیمه از طریق قسمت چت سایت وبیمه و یا تماس تلفنی، پیش، در حین و پس از صدور بیمه آنلاین توسط پورتال وبیمه انجام می‌شود. در تمامی مراحل هرگونه سوال یا مشکل احتمالی خود را به راحتی با ما در میان گذاشته و سریعاً پاسخ لازمه را دریافت خواهید نمود.

بد نیست به عنوان مثال مقایسه‌ای در مورد عرضه‌ی بیمه شخص ثالث در سایت شرکت‌های بیمه و پورتال وبیمه به عمل آوریم.

به عنوان مثال در تاریخ نگارش این مقاله در وب‌سایت قدیمی‌ترین شرکت بیمه‌ی کشور، یعنی بیمه ایران از طریق دانلود اپلیکیشن بیمه ایران فقط امکان دریافت نرخ بیمه بدنه اتومبیل این شرکت بیمه را خواهید داشت.در قسمت خدمات الکترونیک شرکت‌های بیمه آسیا- البرز- پارسیان- پاسارگاد و سایر شرکت‌های بیمه‌گر نیز امکاناتی در همین حد، (کمی کم‌تر یا بیش‌تر) وجود دارد. مثلاً در برخی از خدمات الکترونیکی این شرکت‌های بیمه فقط می‌توانید برای افزایش تعهدات بیمه ثالثی که قبلا از آن شرکت بیمه خریداری کرده‌ایداز خدمات الکترونیکی برای افزایش تعهدات بیمه شخص ثالث استفاده کنید.

این حد از خدمات، قابل مقایسه با کاری که پورتال وبیمه انجام می‌دهد نیست و هیچ‌گاه پورتال‌های شرکت‌های بیمه‌گر قادر به دادن اطلاعاتی که پورتال‌های مستقل بیمه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهند نخواهند بود زیرا اساساً سایت‌های شرکت‌های بیمه‌گربرای چنین کاری طراحی نشده‌اند و چنین فعالیت‌هایی برای آنان قابل تعریف نبوده و در حوزه‌ی کار سازمانی آن‌ها قرار ندارد.

 قیمت بیمه شخص ثالث، میزان توانگری شرکت‌های بیمه، میزان رضایت مشتریان از تمامی شرکت‌های بیمه و میزان سهمی که این شرکتها از بازار بیمه‌ی کشور در اختیار دارند بخشی از خدمات موجود در صدور بیمه آنلاین وبیمه در بخش بیمه شخص ثالث می‌باشد.

وبیمه راهی مطمئن و سریع برای انتخاب و خرید مناسب‌ترین بیمه‌نامه طبق شرایط شماست.

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره