انواع بیمه نامه در وبیمه : صدور آنلاین بیمه نامه ثالث

نوشته شده توسط :مرجان فضلعلیدوشنبه 27 شهریور

بیمه شخص ثالث

 

10 نکته در مورد بیمه شخص ثالث که در وبیمه باید بدانیم:

1. داشتن بیمه نامه شخص ثالث برای کلیه وسایل نقلیه طبق قانون اجباری می باشد که با خرید آنلاین بیمه در کمترین زمان و راحتترین شرایط برای شما ثبت میگردد.
2. شخص ثالث افرادی هستند که به دلیل وسیله نقلیه شخص مقصر دچار زیان مالی و یا بدنی شده اند. این موضوع شامل همه افراد بجز شخص راننده وسیله نقلیه مقصر می باشد.
3. بیمه شخص ثالث دربرگیرنده خساراتی است که شما در زمان رانندگی با اتوموبیل و یا موتور سیکلت خود بر اشخاص دیگر وارد میکنید.
4. بیمه شخص ثالث دربر گیرنده کلیه خسارات مالی و بدنی در صورت مقصر شناخته شدن بیمه گذار می باشد و این موضوع شامل سرنشینان خودرو به جز راننده نیز می باشد.
5. خسارت مالی چیست؟ خساراتی که به اموال منقول و غیر منقول تحت مالکیت شخص ثالث در حادثه وارد آید.
6. خسارات جانی چیست؟ صدماتی که صرفا به انسان(نه سایرجانداران) وارد میشود و شامل دیه جرح ، فوت ، نقص عضو و هزینه های درمان می باشد.
7. در صورت وارد شدن خسارت به بیش از یک نفر در حادثه بیمه شخص ثالث موظف است کلیه خسارات را پرداخت کند.
8. طبق قوانین جدید بیمه شخص ثالث بیمه زن و مرد مسلمان و غیر مسلمان برابر می باشد.
9.همچنین بر اساس قوانین جدید بیمه راننده خودرو نیز اجباری بوده که حتی در صورت مقصر بودن وی دیه نقص عضو و فوت به ایشان تعلق می گیرد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بیمه نامه به اینجا مراجعه کنید.
10. نداشتن بیمه شخص ثالث چه تبعاتی دارد؟ علاوه بر اینکه هیچ شرکت بیمه ای خسارت حادثه را پرداخت نمیکند ، هنگام خرید بیمه نامه جدید و پرداخت حق بیمه ، باید علاوه بر حق بیمه جدید، حق بیمه روزهایی را هم که وسیله نقلیه خود را بیمه ننموده اید را بپردازد


برای استعلام و صدور بیمه نامه شخص ثالث اینترنتی ( آنلاین ) اینجا را کلیک نمایید

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


برای خرید آنلاین بیمه شخص ثالث چکاری باید انجام دهم؟

وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره