بیمه سرطان - صدور اینترنتی بیمه سرطان

نوشته شده توسط :مرجان فضلعلیسه شنبه 10 مرداد

 بیمه سرطان رشد سرطان بیمه سرطان در اپلیکیشن جبران

ایران تقریباً بالاترین رشد سرطان را در جهان دارد. سرطان دومین عامل مرگ و میر در ایران است.

براساس آمار تا سال 1399 شمسی سرطان مهمترین علت مرگ و میر در سراسر جهان از جمله ایران میباشد.

ایران تقریباً بالاترین رشد سرطان را در جهان دارد. سرطان دومین عامل مرگ و میر در ایران است و بر اساس یکی از آمار های یکسال گذشته یکصدو پنجاه هزار نفر ایرانی به بیماری سرطان مبتلا شده اند ،

که 3500 مورد آن مربوط به کودکان هست که 85 درصد آن از این کودکان بهبود یافته اند ، اما متاسفانه باز هم هرساله 5 تا 10 درصد مبتلایان سرطان از جمله بین کودکان و جوانان افزایش می یابد.

انواع سرطان ها:

سرطان پوست ، سرطان ریه ، سرطان پستان ، سرطان پروستات ، راست روده و روده بزرگ ، سرطان معده ، سرطان خون ، سرطان رحم و تخمدان و .....

بخش عمده ای از بیماران سرطانی با تشخیص درست و به موقع و با پیشرفت های علمی به دست آمده ، قابل کنترل و حتی درمان میباشند و اما تعداد فراوانی از این بیماران بخاطر عدم توانایی مالی خانواده ها به کام مرگ خواهند رفت.

درسته که سرطان مهمترین علت مرگ شناخته شده اما به دلیل کنترل سایر علل مرگ از جمله بیماری های واگیردار و تصادفات و...  ، افزایش امید به زندگی ، باعث شده سرطان پر رنگتر و قابل توجه تر شود.

بیمه های تکمیلی هرچند کاستی های فراوان و محدودیت های زیادی داشته اما باز هم طی چند سال گذشته توانسته کمک بسیاری در پرداخت هزینه های بیمارستانی ( نه سرپایی و دارویی ) به بیماران کند ، اما با رشد روز افزون هزینه های پزشکی و دارویی بیمه های تکمیلی هم دیگر جواب گو نیستند در اینجاست که یک بیمه سرطان به کمک شما میشتابد.

بیمه سرطان بیمه سرطان در اپلیکیشن جبران بیمه سرطان بیمه البرز

بیمه سرطان شرکت بیمه البرز به شما در هزینه های درمان سرطان کمک بسیار میکند.

شرکت بیمه البرز برای اولین بار در ایران و در تمام دنیا ، طرحی را با موارد زیر بیمه مرکزی ارائه کرده:

1-برای تهیه این بیمه نامه هیچ نیازی به انجام معاینات و آزمایشهای گران قیمت غربالگری نیست و به صورت انفرادی قابل خرید است.

2-در صورت عدم امکان درمان در داخل کشور ، هزینه درمان در خارج کشور به شما پرداخت خواهد شد.

3- سقف حداقل پوشش بیمه نامه معادل 1,500,000 ریال میباشد و بنا به پیشنهاد بیمه گذار تا 4,500,000 قابل افزایش است.

4-تمام انواع خدمات درمانی شامل سرپایی و بستری ، جراحی ، رادیوگرافی ، و حتی روشهای نوین آینده ، تحت پوشش قرار میگیرد.

5-حق بیمه ، این بیمه نامه فقط برای یکبار دریافت میگردد ، که برای تمامی افراد جامعه و با هر سطح درآمدی قابل پرداخت است.

6-تمام ایرانیان تا قبل از پایان 60 سالگی میتوانند این بیمه نامه را تهیه و تا پایان عمر از مزایای آن بهره مند گردند.

7-حق بیمه این بیمه نامه قابل تقسیط به اقساط دلخواه است که باید حداکثر طی 5 سال تسویه شود.

8-در صورتی که بیمه شده در زمان نیاز به درمان ، بیمه پایه یا مکمل دیگری داشته باشد ، این بیمه نامه مازاد هزینه های درمان را پوشش خواهد داد.

حق بیمه ریالی بر اساس گروه سنی:

بیمه سرطان

 

مهمترین نتایجی که بیمه سرطان بیمه البرز در پی دارد:

1- بیمه شده تا پایان عمر تحت پوشش بیمه سرطان قرار خواهد گرفت.

2- حق بیمه این بیمه نامه قابل تقسیط به اقساط دلخواه ( وبدون افزایش سنوات ) می باشد.

3- این بیمه نامه ، دغدغه بیمه گذار و بیمه شده را از تامین هزینه های درمان سرطان صرف نظر از برخورداری و یا عدم برخورداری از بیمه های مکمل در زمان نیاز و تا حد قابل توجهی ، مرتفع می سازد.

4- بیمه سرطان می تواند نقش فوق العاده ای در تداوم بیمه های مکمل که با افزایش نرخ قابل توجه روبرو خواهند بود داشته باشد.

5- با تسویه حساب حق بیمه ، حق بیمه از سبد هزینه های بیمه گذار حذف میگردد ، ولی آثار و نتایج مثبت آن تا پایان عمر بیمه شدگان باقی می ماند .

6- بیمه گر با ایجاد پل ارتباط دائمی بین خود و بیمه گذار همواره آموزش را سر لوحه فعالیت ها و اقدامات پیش گیرانه قرار داده و لذا در تمام عمر بیمه شدگان ، آنان را به سمت زندگی سالم و عاری از سرطان هدایت می نماید . در همین خصوص بیمه شده با تغییر تدریجی فرهنگ تغذیه و رفتار های خود نسبت به گروه شاهد (جامعه بیمه نشده ) در نهایت ریسک بسیار کمتری در ابتلاء به سرطان خواهد داشت .

7- بیمه شدگان از طریق بیمه گر ، در جریان تست های مورد نیاز غربالگری متناسب با جنس ، سن ، تاریخچه ژنتیکی و جغرافیای محل زندگی خود قرار می گیرند.

8- چنانچه بر حسب شرایط ، بیمه گر انجام تست و یا آزمایشاتی رابرای بیمه شده ضروری بداند و آن را کتبا به آدرس بیمه گذار اعلام دارد ، در این صورت هزینه انجام این گونه آزمایشات نیز بر عهده بیمه گر خواهد بود .

9- پر واضح است که بیمه گر از هیچ اقدامی جهت کاهش هر چه بیشتر موارد وقوع سرطان در جمعیت بیمه شده  فروگذار نخواهد بود و چنانچه علی رغم همه تمهیدات و اقدامات پیش گیرانه بیمه شده مبتلا به یکی از انواع گسترده سرطان شود ، اولا سرطان با فراوانی بسیار کمتر و ثانیا در مراحل پایین تر ( ودر نتیجه با امید بیشتر به درمان ) حادث خواهد شد.

10- بیمه گر با ارائه پروتکل های درمانی بر اساس آخرین دستاورد های علم پزشکی و به استناد دستورالعمل های انجمن های انکولوژی ، ضمن ارتقاء ضریب موفقیت درمان ؛ هزینه های درمان را کنترل نموده و موجبات منتفع شدن هر چه بیشتر بیماران از سقف تعهدات مقطع زمانی بیمه نامه رافراهم خواهد ساخت.

شما میتوانید در سایت وبیمه ، بیمه سرطان خود را صادر و درب منزل تحویل بگیرید.

بیمه سرطان بیمه سرطان در اپلیکیشن جبران بیمه سرطان بیمه البرز

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره