انواع بیمه نامه در وبيمه : صدور آنلاین بیمه عمر و زندگی

نوشته شده توسط :دوشنبه 22 آذر

مناسبترین بیمه عمر برای شما

یکی از خدمات بیمه آنلاین امکان خریداری و استفاده از بیمه نامه عمر می باشد که سبب می گردد تا بدون نیاز به فوت وقت و یا صرف زمان با بازاریابان این نوع بیمه ، بنا بر صلاحدید خود بهترین بیمه عمر را برای خود و یا عزیزانتان انتخاب کنید.

وبیمه بیمه عمر را به عنوان پس اندازی همراه با مزایای ویژه به شما معرفی میکند:

شما میتوانید بخشی از درامد ماهیانه خود را(برای خود و یا عزیزانتان) که برای آن برنامه ریزی ندارید و یا صرف هزینه های غیر ضروری میشود به بیمه عمر اختصاص دهید. این پس انداز به طور منظم برای شما سرمایه گذاری می شود و نرخ سود تضمینی در اندوخته شما محاسبه می شود..
بعلاوه اگر حادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت، نقص عضو، از کار افتادگی و یا بیماری های خاص اتفاق بیوفتد، بیمه عمر شما را تحت پوشش قرار داده  بود و نه تنها مبلغ سرمایه گذاری شده و سود آن را پرداخت می کند بلکه مبلغی هم به عنوان پوشش بیمه ای پرداخت می کند.

نحوه پرداخت  حق بیمه اختیاری بوده و در بازه های زمانی که شما تعیین کنید می باشد. این بیمه همواره پشتوانه مناسب مالی برای تامین بخشی از هزینه های شما در سالهای اینده از قبیل تحصیل ، هزینه های ازدواج، مسکن ، بیماری و ... می باشد.

  • ابتدا امکانات و شرایط مورد نظر خود را تهیه و یک شرکت بیمه گزار را انتخاب کنید
  • سپس با هر قیمتی که شما تعیین کنید
  • در انتها با سفارشی اینترنتی بیمه و دریافت بیمه نامه خود در کمترین زمان ممکن ، شما تحت پوشش بیمه عمر و زندگی قرار میگیرید.

توجه داشته باشید که بیمه عمر و زندکی یکی از پرطرفدارترین انواع بیمه در سرار جهان بوده و بخصوص برای کودکان و نوجوانان گزینه بسیار مناسبی می باشد تا با مفهوم پس انداز، بیمه و برنامه ریزی آشنا گردند.

جهت کسب اطلاعات کاملتر در این رابطه سایر مقالات را مطالعه فرمایید.

کار شناس وبیمه

پشتیبان آنلاین وبیمه
  • {{support.message}}


{{send}}

وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره