انواع بیمه نامه در وبيمه : صدور آنلاین بیمه عمر و زندگی

نوشته شده توسط :مرجان فضلعلیدوشنبه 20 شهریور

بیمه عمر

 

بهترین بیمه عمر


یکی از خدمات بیمه آنلاین امکان خریداری و استفاده از بیمه نامه عمر می باشد ، که سبب می گردد تا بدون نیاز به فوت وقت و یا صرف زمان با بازاریابان این نوع بیمه ، بنا بر صلاحدید خود بهترین بیمه عمر را برای خود و یا عزیزانتان انتخاب کنید.
وبیمه بیمه عمر را به عنوان پس اندازی همراه با مزایای ویژه به شما معرفی میکند:
شما میتوانید بخشی از درآمد ماهیانه خود را(برای خود و یا عزیزانتان) که برای آن برنامه ریزی ندارید و یا صرف هزینه های غیر ضروری میشود به بیمه عمر اختصاص دهید. این پس انداز به طور منظم برای شما سرمایه گذاری می شود و نرخ سود تضمینی در اندوخته شما محاسبه می شود.
بعلاوه اگر حادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت ، نقص عضو ، از کار افتادگی و یا بیماری های خاص اتفاق بیوفتد، بیمه عمر شما را تحت پوشش قرار داده بود و نه تنها مبلغ سرمایه گذاری شده و سود آن را پرداخت می کند بلکه مبلغی هم به عنوان پوشش بیمه ای پرداخت می کند.
نحوه پرداخت حق بیمه اختیاری بوده و در بازه های زمانی که شما تعیین کنید می باشد. این بیمه همواره پشتوانه مناسب مالی برای تامین بخشی از هزینه های شما در سالهای اینده از قبیل تحصیل ، هزینه های ازدواج، مسکن ، بیماری و ... می باشد.
شما میتوانید وارد سایت وبیمه شوید و قسمت بیمه عمر و پس انداز را انتخاب کنید.
با وارد کردن شماره تماس ، وارد صفحه مقایسه بیمه عمر شوید ، در این بخش شما میتوانید 4 شرکت بیمه گر مد نظر خود را انتخاب کنید و استعلام بیمه عمر بگیرید.( میتوانید به دفعات متعدد شرکت های بیمه ای مختلف را استعلام و مقایسه کنید.)
پس از اینکه شرکت بیمه عمر مورد نظر خود را انتخاب کردید ، وارد صفحه صدور آنلاین بیمه عمر می شوید ، در این صفحه اطلاعات خود را تکمیل کرده و ثبت اطلاعات کنید و به صورت اینترنتی حق بیمه را پرداخت کنید.
اگر در این حین سوالی برایتان پیش آمد یا نیاز به راهنمایی و مشاوره پیدا کردید ، میتوانید با کارشناسان وبیمه تماس حاصل فرمایید.
توجه داشته باشید که بیمه عمر و زندکی یکی از پرطرفدارترین انواع بیمه در سرار جهان بوده و بخصوص برای کودکان و نوجوانان گزینه بسیار مناسبی می باشد تا با مفهوم پس انداز، بیمه و برنامه ریزی آشنا گردند.
جهت کسب اطلاعات کاملتر در این رابطه سایر مقالات را مطالعه فرمایید.

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


بیمه عمر چیست و انواع آن کدام است؟

وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره