انواع بیمه نامه در وبیمه: بیمه آسانسور در وبیمه

نوشته شده توسط :مرجان فضلعلیشنبه 25 شهریور

بیمه آسانسور در وبیمه


هیات مدیره ، مالکین ساختمان ها ، همچنین تولید کنندگان و یا نصابان آسانسور میتوانند در کمترین زمان ممکن و با مناسبترین هزینه بدون نیاز حضوری با انتخاب یکی از بیمه گذاران محترم بصورت آنلاین بیمه آسانسور خود را خریداری کنند.
در این بخش وبیمه اطلاعاتی کامل را در رابطه با بیمه آسانسور به شما اعلام میدارد.
همچنین وبیمه آماده همکاری با کلیه ساختمان های مسکونی ، تجاری ، آموزشی ، صنعتی و ... در زمینه بیمه آسانسور می باشد.
بدلیل زیاد شدن صنعت آسانسور ، بیمه آسانسور زیر مجموعه بیمه مسئولیت مدنی قرار گرفته و شرکت های بیمه ، مسئولیت خطرات و خسارات ناشی از استفاده آسانسور را برعهده گرفته اند .
مالکین آسانسور ، نصب کنندگان آسانسور ، سرویسکاران آسانسور و افرادی که مسئول خطرات آسانسور هستند ، در قبال استفاده کنندگان آسانسور تحت پوشش بیمه آسانسور قرار میگیرند ، که البته این خسارت ها میتواند جانی ( دیه فوت ، نقص عضو و یا هزینه های پزشکی ) یا خسارت های مالی باشد و تا سقف درج شده داخل قرارداد پرداخت خسارت صورت میگیرد.


بیمه مسئولیت مدنی کارفرمایان در قبال کارمندان و نصابان آسانسور


ممکن است کارمندان یک شرکت آسانسور ، در حین نصب آسانسور دچار حادثه شوند ، که در این جا داشتن بیمه آسانسور ضرورت دارد.
بیمه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان ، غرامت ناشی از صدمات جانی کارکنان در حین کار با آسانسور در محدوده مکانی درج شده و سقف قرارداد در بیمه نامه پرداخت خواهد کرد.


بیمه آتش سوزی آسانسور


همینطور که یک خانه ، انبار ، یک پاساژ یا وسایل داخل آن تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار میگیرند ، آسانسور هم با توجه به هزینه های بالایی که نصب آن دارد به بیمه آتش سوزی آسانسور احتیاج دارد تا در زمانی که به هر دلیلی آتش سوزی برای آسانسور شما رخ داد ، خسارت های احتمالی که وارد میشود را بیمه پرداخت کند.

بیمه آسانسور


بیمه خطرات نصب آسانسور


این بیمه نامه فقط برای آسانسور هایی هست که ازرش بالا و زمان نصب طولانی دارند به همین دلیل این بیمه بیشتر توسط شرکت های نصب کننده آسانسور درخواست میگردد، که مدت اعتبار این بیمه نامه از زمان آغاز عملیات نصب آسانسور تا روز پایان عملیات نصب آسانسور میباشد.
که شامل دو بخش است:
خسارت مادی آسانسور
مسئولیت مدنی در قبال اشخاص ثالث
خسارت هایی که حتی اگر بیمه گذار هم مسئول آنها شناخته شود از تعهدات بیمه گر خارج است و بیمه گذار مسئولیتی در قبال آن ندارد:
1 - خسارت ناشی از عمد و تقلب بیمه گذار
2 – خسارت ناشی از انفجار هسته ای و تشعشعات رادیواکتیو
3 – خسارت ناشی از جنگ و شورش و اعتصاب و عوامل دیگری از این قبیل
4 – خسارت های ناشی از تخلف قوانین و نظامات دولتی
تخفیفات عدم خسارت بیمه آسانسور
تخفیفات عدم خسارت در سال اول 5 درصد و برای سال های بعد 10 درصد میباشد.
دریافت خسارت
بیمه گذار ( شخص بیمه شده ) باید طی مدت 5 روز ( به جز تعطیلات رسمی) وقوع هرگونه حادثه ای را با مدارک مورد نیاز ( حادثه درج شده در بیمه نامه ، ادعا کتبی ، شفاهی ، نام و نشانی شهود ، مبلغ مورد ادعا و ...) را به بیمه گر اطلاع دهد و بیمه گذار جهت بازدید و انجام امور کارشناسی با بیمه گر همکاری کند.
اعلام حادثه توسط بیمه گذار باید شامل اطلاعات زیر باشد:
شماره بیمه نامه ، زمان و مکان حادثه ، مشخصات زیان دیده یا زیان دیدگان ، شرح مختصری در خصوص نحوه بروز حادثه و علت وقوع آن.
گرچه نگهداری دوره ای و سرویس های مربوطه در اکثر ساختمان ها همواره صورت می پذیرد ، لکن حوادثی‌ ناشی‌ از سهل‌ انگاری‌ در نگهداری‌ و مشکلاتی در قسمت‌ های‌ مكانیكی‌ و الكتریكی‌ كه‌ ناگهانی‌ بروز می‌ نماید می تواند برای مسئولین ساختمان ها جبران ناپذیر باشد.
در بیمه نامه آسانسورهای نفربر در صورت بروز حادثه غرامت های فوت و یا نقص عضو و کلیه هزینه های پزشکی و برای آسانسورهای باربری علاوه بر موارد فوق خسارت های مالی وارده بر محموله داخل اسانسور نیز تحت پوشش قرار میگیرد.
حق بیمه ها با توجه به سال ساخت ، ظرفیت آسانسور ، تعداد توقف های آسانسور ، محل نصب تعیین میگردد.
با بیمه آنلاین آسانسور خود ، آرامش را به ساکنین و مصرف کنندگان هدیه دهید.

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


چگونه میتوانم بیمه مسئولیت آسانسور را به صورت آنلاین خریداری کنم؟

وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره