صدور آنلاین انواع امور بیمه ای در وبیمه : بیمه بدنه خودرو

نوشته شده توسط :مرجان فضلعلیدوشنبه 27 شهریور

بیمه بدنهبیمه بدنه خودرو

زمانی را مجسم کنید که برحسب اتفاق بر اثر حادثه شما مقصر شناخته شوید و به وسیله نقلیه شما آسیب رسیده است . 
چه میتوان کرد؟
کلیه بیمه ها بر اصل پیشگیری بنا نهاده شده است و بیمه بدنه خودرو نیز از این اصل مستثنی نیست.
پوشش های بیمه بدنه خودرو شامل حوادث کلی و جزیی ، واژگونی خودرو ، آتش سوزی ، صاعقه ، انفجار ، برخورد اشیا به اتومبیل ، سقوط خودرو ، سرقت خودرو ، همچنین پوشش های اضافی قابل اجرا در بیمه بدنه را می توان شکست شیشه ، پاشیده شدن مواد شیمیایی مثل اسید و ... می باشد .
وبیمه ، این امکان را به شما میدهد تا بدون اتلاف وقت و هزینه های اضافی به انتخاب خود بهترین و مناسب ترین شرکت بیمه را انتخاب نموده و بصورت آنلاین بیمه خود را ثبت نمایید .
کارشناسان ما در صورت نیاز حضورا جهت گرفتن عکس خودرو ، خدمت شما خواهند رسید .
پس از صدور ، بیمه نامه در اسرع وقت برای شما ارسال می گردد .
سرقت درجا (جزئی) قطعات و لوازم: این پوشش جبران هزینه سرقت در محل ، لوازم خودرو از قبیل لوازم صوتی ، رینگ ، لاستیک و سایر قطعاتی که بنا به درخواست بیمه گذار در بیمه نامه تعیین شده است ، امکان پذیر می باشد .
همچنین چنانچه مایل به انتقال بیمه نامه بدنه اتومبیل خود به مالک خودرو و یا اتومبیلی دیگر باشید، این امر بلامانع می باشد .
برخی شرکت های بیمه این امکان را به بیمه شوندگان محترم می دهد تا با صدور الحاقیه ترانزیت امکان سفر با خودروی شخصی به خارج از کشور فراهم شود.
بیمه بدنه خودرو کاملا به صورت مکمل برای بیمه نامه شخص ثالث عمل می نماید.

خرید بیمه بدنه

خرید آنلاین بیمه بدنه خودرو

 ما در وبیمه توانسته ایم ، علاوه بر مشخصات مندرج در بالا ، در بسیاری از مولفه های دیگر شما را راهنمایی کرده و یار و یاور شما تا پایان اخذ بیمه نامه تان باشیم ، مولفه های بسیار مهم در انتخاب بیمه نامه مفید میتواند سوابق پرداخت خسارت شرکت مذکور ، سهم شرکت بیمه ای در بازار این نوع بیمه نامه در کشور ، میزان شکایات و نارضایتی های مردم از بیمه گر براساس ضریب وزنی سهم بازارشان ، نحوه پرداخت بیمه نامه استفاده از تسهیلات نقدی و یا تخفیف های زنجیره ای در یک شرکت بیمه ای ، نوع کارشناسی و سهولت در بیمه نامه های صادره از شرکت بیمه ای باشد.
که همه این مسائل را میتوانید در وبیمه مشاهده نمایید لازم بذکر است از آن جایی که مردم خود بهترین قاضی جهت بیان رضایت و نارضایتی از شرکت های بیمه ای و نوع بیمه نامه های مذکور میباشند ، ما در وبیمه این مهم را فراهم نموده ایم ، شما میتوانید با درج مقدار رضایت و نوشتن متن در پایین هر کدام از انواع بیمه نامه ها رضایت و یا توصیه و یا پیشنهادها و انتقادات خود را درج نمایید.
که از این رو هم شرکت های بیمه ای میتوانند از این مرجع جهت سعی در رفع مشکلات نمایند و هم کاربران گرامی میتوانند بیمه نامه های آنلاین خود را با خواندن نظرات شما انتخاب و صادر نمایند .
در پایان امیدواریم بتوانیم با همراهی و همیاری شما عزیزان اقدام مثبتی را برای هرچه بهتر شدن خدمات فراهم آوریم .

 

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


هزینه بیمه بدنه خودرو چقدر است؟

وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره