سرطان ، راه های پیشگیری از سرطان ، بیمه سرطان

نوشته شده توسط :مرجان فضلعلیجمعه 24 شهریور

سرطان

آزمایش های متداول و چکاپ های سالانه از راه های تشخیص سرطان میباشد ، که شاید برخی افراد به آن توجه نکنند ، بدن خود علائم بیماری را به ما نشان میدهند ، بنابراین اگر آگاه باشیم و به نشانه ها توجه کنیم میتوانیم بیماری را حدس زده ، تشخیص داده و به متخصص مراجعه کنیم.
بین تولید و مرگ طبیعی سلول های بدن یک هماهنگی و توازن برقرار است ، که اگر این هماهنگی بهم بخورد باعث بیماری از جمله سرطان میشود ، در نتیجه به تکثیر مهار نشده سلول ها در نقطه ای از بدن سرطان گفته می شود.
درسته است که عواملی در بروز سرطان تاثیر دارد اما هنوز دلیل اصلی بیماری سرطان مشخص نیست.


انواع سرطان


سرطان به دو دسته سرطان خوش خیم و سرطان بدخیم تقسیم می شود.
در حالتی که تومور خوش خیم است ، در یک قسمت از بدن سلول ها شروع به رشد غیر عادی میکنند ، که در بیشتر موارد با عمل جراحی ، بیمار درمان میشود.
اما زمانی که تومور بدخیم است ، سلول ها در یک نقطه از بدن شروع به رشد و تکثیر کرده و با جریان خون در بافت های دیگر و قسمت های دیگر بدن ادامه پیدا میکند ، که این نوع سرطان ها جراحی های سخت و درمان های طولانی و پرهزینه ای را در پیش دارند.
سرطان پوست ، سرطان ریه ، سرطان پستان ، سرطان پروستات ، راست روده و روده بزرگ ، سرطان معده ، سرطان خون ، سرطان رحم و تخمدان و .....


راه های پیشگیری از سرطان


یکی از مهمترین نکات در درمان سرطان تشخیص به موقع و زود هنگام است.
عدم استعمال دخانیات ، مصرف غذای سالم ، پرهیز از عوامل شیمیایی ، پرهیز از نور شدید آفتاب ، ورزش و خودداری از رفتارهای پر خطر جنسی در پیشگیری از سرطان موثر اند.


روش های اصلی درمان سرطان


شیمی درمانی ، پرتو درمانی ، جراحی ، ژن درمانی ، درمان بیولوژیکی ، درمان رنگ و نور ، درمان اشعه لیزر.

ضمنا شما میتوانید مطالب علائم و نشانه های سرطان در کودکان و علائم و نشانه های سرطان در زنان  و علائم و نشانه های سرطان در مردان  را هم مطالعه نمایید . 

در پایان شما میتوانید برای استعلام و خرید بیمه سرطان ، اینجا را کلیک کنید ، لازم بذکر است شما با پرداخت یکبار حق بیمه سرطان مادام العمر بیمه سرطان خواهید شد .

بیمه سرطان اینترنتی

 

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


چگونه میتوانم بیمه اینترنتی سرطان خریداری کنم؟

وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره