بیمه مسافرتی چیست؟ - خرید آنلاین بیمه مسافرتی

نوشته شده توسط :یکشنبه 30 مهر

بیمه سفر خارج از کشور

بیمه مسافرتی چیست و چرا باید بیمه مسافرتی بخریم؟


هر ساله هزاران نفر به خارج از کشور سفر می کنند و ممکن است در حین سفر برای آنها اتفاقات پیش بینی نشده ای رخ دهد. 
بیمه مسافرتی ابزار مناسبی است، برای حفظ سلامتی در مقابل اتفاقاتی که امکان دارد در حین سفر برای شما بیافتند. به گونه ای که می تواند استرس های ناشی از سفر را برای شما کاهش دهد و سفری ایمن و مطمئن برای شما رقم بزند.
اکثر ما شهرنشین ها زندگی های شلوغ و پر مشغله داریم و با ایجاد تعادل در زندگی و کارمان میتوانیم از اوقات خود لذت ببریم .
سفر رفتن یکی از گزینه هایی است که میتواند حس خوب رو به شما القا کند و شما را برای یک روز و ماه پر مشغله احیا کند .
شما در طول سفرتان این انتظار را دارید زمانی را که برای استراحت خود در نظر گرفته اید اگر اتفاق ناگهانی برای شما رخ دهد دیگر نگران مسائل مالی نباشید، بنابراین در هنگام سفر به کشورهای خارجی حتما باید از بیمه مسافرتی استفاده شود تا اگر در حین سفر رخدادی صورت گرفت نگرانی برای شما وجود نداشته باشد.


چرا باید بیمه مسافرتی بخریم؟


این شرایط را در نظر بگیریم:
• به دلیل شرایط آب وهوایی و غذاهایی که با مزاج شما سازگار نیست شما دچار مسمومیت شده اید و به مراقبت های پزشکی نیاز دارید.
• چمدان خود را در فرودگاه گم کرده اید و نیاز به وسایل شخصی و ضروری خود دارید.
• کیفتان را گم کرده اید و داخل کیفتان داروی مورد نیازتان بوده است و نیاز ضروری به دارو هایتان دارید.
• کیف پول و مدارکتان گم شده است و نیاز به پول و مدارک خود دارید حتی اگر تمام حواس خود را جمع کنید که اشیا با ارزش ، چمدان و متعلقاتتان را امن نگه دارید، حوادث غیر مترقبه باعث گم شدن یا دزدیده شدن وسایلتان می شود.
• به دلیل اتفاق نا به هنگام مانند فوت اقوام یا بیماری مجبور به بازگشت هستید و نمیتوانید به سفرتان ادامه دهید.
• حواله تضمین وجوه نقد

تمام این عوامل نمونه ای از مخاطراتی است که در حین سفر ممکن است برای هر فردی رخ دهد و فرقی نمی کند که سفر شما چند روزه است و شما با داشتن بیمه مسافرتی به راحتی و بدون هیچ گونه استرس می توانید از سفرتان لذت ببرید .

ارزش آرامش ذهن یکی از بزرگترین مزیت های بیمه مسافرتی است، که به شما آرامش را هدیه می دهد و با خیال راحت میتوانید از سفرتان لذت ببرید و مطمئن باشید که در مواقع ضروری چیزی هست که شما را پوشش می دهد، هم میتوانید خدمات پزشکی داشته باشید و هم اینکه اگر برنامه سفرتان به هر دلیلی دچار تاخیر و اختلال شد خیالتان راحت باشد که پولتان هدر نرفته است. و میتوانید سفری خوب با کلی تجربه مفید و بدون استرس و نگرانی داشته باشید.

نحوه دریافت خسارت بیمه مسافرتی


بیمه مسافرتی برای افرادی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند تحت پوشش خود قرار می دهد و فقط در خارج از کشور معتبر است، تمام خدمات موضوع بیمه مسافرتی را مطابق با شرایط عمومی شبکه های بین المللی ارائه می کند.
همچنین مسافر خسارت های وارده در حین سفر را می تواند طبق جداول مربوط به خسارت های بیمه مسافرتی پس از ورود به ایران با ارسال مدارک مورد نیاز (بیمه نامه، کپی صفحه اول شناسنامه، کپی پاسپورت از صفحه مربوط به ورود و خروج به کشور درآن سفر، اصل مدارک مربوط به هزینه های انجام شده و فرم اطلاعات خسارت که نزد شرکت می باشد) نهایتاً تا 30روز دریافت نماید.

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


خرید آنلاین بیمه مسافرتی به چه صورت است؟

وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره