صدور بیمه آنلاین در وبیمه : صدور بیمه آنلاین چیست؟

نوشته شده توسط :مرجان فضلعلییکشنبه 26 شهریور

بیمه آنلاین

صدور بیمه آنلاین چیست؟


در روزهایی که اغلب ما در هر سنی از خدمات اینترنتی و آنلاین در راستای صرفه جویی زمان و هزینه ، فرار از ترافیک ، رسیدن به مشغله کاری پر ساعت در تمام ساعات روز ، همچنین دقت مضاعف در خرید استفاده میکنیم ، صدور بیمه آنلاین خدمتی نوین در این زمینه می باشد که وبیمه توانسته است در تحقق همین هدف و یاری رساندن به شما کابران محترم قدمهای مثبتی را بردارد .
در این مطلب شما را با نحوه صدور بیمه آنلاین در وبیمه آشنا می سازیم :
اولین و مهمترین مزیت صدور بیمه آنلاین مشاهده خدمات و قیمت های همه شرکت های بیمه می باشد، به طور مثال اگر شما در پی صدور بیمه نامه شخص ثالث خودرو خود می باشید ، می توانید به جای مراجعه حضوری به شرکت های بیمه به بخش (صدور بیمه ثالث ) در سایت رفته و شرکت های مد نظر خود را انتخاب نمایید.
سپس با انتخاب گزینه مقایسه به صورت کامل به مقایسه خدمات و هزینه های هر شرکت بپردازید.
ما در وبیمه و در قسمت صدور بیمه نامه آنلاین قسمتی را برای شما فراهم نموده ایم که به راحتی میتوانید امتیاز شرکت بیمه گر مد نظرتان را از نظر کاربران و یا بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دیده و پس از بررسی نسبت به صادر بیمه نامه آنلاین خود اقدام نمایید .
در بخش بعدی با انتخاب شرکت بیمه مورد نظر خود و تکمیل فرم مربوطه به صورت آنلاین و در کمترین زمان اقدام به ثبت درخواست صدور بیمه نامه خود فرمایید.
در همین قسمت به راحتی شما توانستیه اید حالتهای مختلف بیمه نامه را محاسبه و بهترین امکانات بیمه نامه را برای خود فراهم آورید ، ضمنا کارشناسان وبیمه شما را پس از صدور تا پایان مدت بیمه نامه یاری خواهد رساند .
پس از مرحله پرداخت ، در بخش پشتیبانی شرکت بلافاصله بیمه نامه شما صادر میشود.
در مرحله آخر صدور آنلاین بیمه نامه شما آدرس محل نظر و بازه زمان حضور شما در آن مکان بعنوان ماژولی در اختیار شما قرار میگیرد که پس از ثبت مشخصات مورد نظر ، در کمترین زمان ممکن از طریق پست و یا پیک های وبیمه ، بیمه نامه انلاین شما بدستتان خواهد رسید .
یادتان باشد بیمه نامه قبلی را در صورت موجود بودن به پیک تحویل نمایید .

بیمه اینترنتی

مزایای استفاده از صدور بیمه آنلاین در سایت وبیمه :
- در وبیمه از تخفیفات فوق العاده دوره ای ، پلکانی ، ویژه مشتریان و .... بهره مند شوید.
- صرفه جویی در زمان و رهایی از ترافیک خسته کننده تهران و شهر های بزرگ
- انتخاب مبتنی بر اولویت شما با توجه به گستردگی حوزه انتخاب
- کمترین هزینه با بیشترین خدمات و مزایا
- صدور و تحویل در محل انتخابی شما در کمترین زمان
- امکان تغییر شرکت بیمه با انتقال سال های تخفیف به شرکتی جدید
- بدون پرداخت کارمزد های معمول بیمه ای
شما میتوانید در وبیمه با مراجعه به صفحه پیگیری وضعیت بیمه نامه از وضعیت بیمه نامه خود مطلع شوید ، در پایان امید است بتوانیم خدمات مفیدی را در راستای رضایت شما سروران گرامی برداشته و در توسعه آن اقدامات مثبتی را به انجام رسانیم .

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


در وبیمه چه بیمه هایی را میتوان آنلاین صادر کرد؟

وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره