صدور بیمه آنلاین در وبیمه : صدور بیمه نامه آنلاین

نوشته شده توسط :دوشنبه 22 آذر

صدور بیمه آنلاین چیست؟
در روزهایی که اغلب ما در هر سنی از خدمات اینترنتی و آنلاین در راستای صرفه جویی زمان و هزینه ، فرار از ترافیک ، رسیدن به مشغله کاری پر ساعت در تمام ساعات روز ، همچنین دقت مضاعف در خرید استفاده میکنیم ، صدور بیمه آنلاین خدمتی نوین در این زمینه می باشد که وبیمه توانسته است در تحقق همین هدف و یاری رساندن بشما کابران محترم قدمهای مثبتی را بردارد . 
در این مطلب شما را با نحوه صدور بیمه آنلاین در وبیمه آشنا می سازیم :
اولین و مهمترین مزیت صدور بیمه آنلاین مشاهده خدمات و قیمتهای همه شرکت های بیمه می باشد، به طور مثال اگر شما در پی صدور بیمه نامه شخص ثالث خودرو خود می باشید می توانید بجای مراجعه حضوری به شرکت های بیمه به بخش (صدور بیمه ثالث ) در سایت رفته و شرکت های مد نظر خود را انتخاب نمایید.
سپس با انتخاب گزینه مقایسه به صورت کامل به مقایسه خدمات و هزینه های هر شرکت بپردازید. ما در وبیمه و در قسمت صدور بیمه نامه آنلاین قسمتی را برای شما فراهم نموده ایم که براحتی میتوانید امتیاز شرکت بیمه گر مد نظر شما از نظر کاربران و یا بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران را دیده و پس از بررسی نسبت به صادر بیمه نامه آنلاین خود اهتمام ورزید . 
در بخش بعدی با انتخاب شرکت بیمه مورد نظر خود و تکمیل فرم مربوطه به صورت آنلاین و در کمترین زمان اقدام به ثبت درخواست صدور بیمه نامه خود فرمایید. در همین قسمت براحتی شما توانستیه اید حالتهای مختلف بیمه نامه را محاسبه و بهترین امکانات بیمه نامه را برای خود فراهم آورید ضمنا بیمه آنلاین که در وبیمه خدمت رسانی مینماید شمار را پس از صدور تا پایان مدت بیمه نامه یاری خواهد رساند .
پس از مرحله پرداخت ، در بخش پشتیبانی شرکت بلافاصله بیمه نامه شما صادر میشود.
در مرحله آخر صدور آنلاین بیمه نامه شما ادرس محل نظر و بازه زمان حضور شما در آن مکان بعنوان ماژولی در اختیار شما قرار میگیرد که پس از ثبت مشخصات مورد نظر ، در کمترین زمان ممکن از طریق پست و یا پیک های وبیمه ، بیمه نامه انلاین شما بدستتان خواهد رسید . یادتون باشه بیمه نامه قبلی را در صورت موجود بودن به پیک تحویل نمایید .

مزایای استفاده از صدور بیمه آنلاین در سایت وبیمه :
- در وبیمه از تخفیفات فوق العاده دوره ای، پلکانی،ویژه مشتریان و .... بهره مند شوید.
- صرفه جویی در زمان و رهایی از ترافیک خسته کننده تهران و شهر های بزرگ 
- انتخاب مبتنی بر اولویت شما با توجه به گستردگی حوزه انتخاب
- کمترین هزینه با بیشترین خدمات و مزایا
- صدور و تحویل در محل انتخابی شما در کمترین زمان
- امکان تغییر شرکت بیمه با انتقال سال های تخفیف به شرکتی جدید
- بدون پرداخت کارمزد های معمول بیمه ای

شما میتوانید در وبیمه با مراجعه به  اینجا  از وضعیت بیمه نامه خود مطلع شوید ، در پایان امید است بتوانیم خدمات مفیدی را در راستای رضایت شما سروران گرامی برداشته و در توسعه آن اقدامات مثبتی را به انجام رسانیم . 

کار شناس وبیمه

پشتیبان آنلاین وبیمه
  • {{support.message}}


{{send}}

وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره