وبیمه : سامانه آنلاین استعلام , بررسی و صدور بیمه آنلاین

نوشته شده توسط :مرجان فضلعلیدوشنبه 27 شهریور

بررسی و صدور بیمه آنلاین

وبیمه ، اولین کارگزاری رسمی بیمه آنلاین در کشور میباشد ، که یک سامانه صدور و استعلام آنلاین بیمه است ، که شما براحتی میتوانید با توجه به نوع بیمه نامه آنلاین درخواستی ، به روی هر یک از لینک های بیمه کلیک کرده و با درج مشخصات بیمه نامه آنلاین خود ، در این سامانه آنلاین بیمه ای از کلیه شرکت های بیمه گر فعال در سراسر کشور بصورت آنلاین استعلام و پس از بررسی تمام شرایط مد نظر خود از قبیل هزینه صدور بیمه آنلاین ، میزان بهره مندی از تخفیف صدور بیمه آنلاین ، اطلاع از نحوه پرداخت نقدی و یا اقساطی بیمه نامه آنلاین ، میزان رضایت کاربران وبیمه از صدور بیمه آنلاین ، اطلاع از شرایط و بهره مندی طرح های ویژه صدور آنلاین بیمه نامه و ... شرکت بیمه گر خود را انتخاب و بیمه نامه خود را بصورت آنلاین صادر فرمایید.
شما میتوانید در همان مراحل ثبت بیمه نامه آنلاین خود نسبت به مشخص کردن محل و زمان تحویل بیمه نامه اقدام و در زمان تعیین شده خود ، بیمه نامه آنلاین صادر شده را در هر کجای کشور عزیزمان ایران دریافت نمایید .
استعلام و صدور بیمه آنلاین خدمتی است که وبیمه در راستای تحقق اهداف خود برای شما فراهم آورده است .
امید است از خدمات صدور بیمه آنلاین به راحتی استفاده نمایید .

در مطلب زیر سعی دارم با یک مثال روش خرید بیمه آنلاین را برای شما شرح دهم.
خرید بیمه آنلاین مسافرتی:
شما میتوانید بیمه اینترنتی مسافرتی خود را خریداری و در کوتاه ترین زمان آن را تحویل بگیرید.
به این صورت که وارد صفحه اصلی سایت وبیمه شده و قسمت بیمه مسافرتی را انتخاب کنید ، پس از آن وارد صفحه استعلام و صدور آنلاین بیمه مسافرتی می شوید ، که فیلد ها را با اطلاعات سفر خود پر کرده و استعلام بگیرید ، در صفحه بعد شرکت های بیمه ای که ، با شرایط سفر شما بیمه مسافرتی صادر میکنند نمایش داده می شوند که میتوانید شرکت مورد نظر را انتخاب کرده و پس از آن در صفحه صدور آنلاین بیمه مسافرتی فیلد های اطلاعات خود را پر کرده و حق بیمه را به صورت اینترنتی پرداخت کنید.
شما میتوانید بیمه نامه مسافرتی خود را به صورت پی دی اف یا با پیک تحویل بگیرید.
اگر اصل بیمه نامه را بخواهید کارشناسان وبیمه با شما جهت هماهنگی های لازم تماس خواهند گرفت.

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


در وبیمه از چه شرکت هایی میتوانم بیمه مورد نظرم را خریداری کنم؟

وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره