بیمه مهندسی بیمه سینا - انواع بیمه نامه های مهندسی بیمه سینا

نوشته شده توسط :مرجان فضلعلیسه شنبه 07 آذر

بیمه مهندسی بیمه سینا

بیمه مهندسی بیمه سینا


بیمه های مهندسی بیمه سینا تضمین کننده سرمایه بیمه گذار در بخش خصوصی و عمومی میباشد، که تمامی افراد را در پروژه های مهندسی تحت پوش بیمه مهندسی قرار میدهد و خسارات مادی مورد بیمه و غرامت ناشی از مسئولیت مدنی در قبال اشخاص ثالث را میپردازد.

انواع بیمه نامه های مهندسی بیمه سینا


بیمه تمام خطر پیمانکاران بیمه سینا
بیمه تمام خطر پیمانکاران جز موارد استثناء که در بیمه نامه مشخص شده است، تمامی خطرات پروژه های ساختمانی و عمرانی را مانند: احداث جاده و تونل، سدسازی، پل سازی، اسکله سازی، تاسیسات راه آهن و پروژه های نصب ماشین آلات، اسکلت های فلزی، پروژه های نصب لوله های نفت، گاز و... درتمام طول مدت بیمه تحت پوشش بیمه مهندسی سینا قرار می دهد.
علاوه بر این مواردی که ذکر شد به درخواست بیمه گذار بیمه سینا خسارات وارده به اموال بیمه گذار و خسارات جانی و مالی وارده به اشخاص ثالث را بیمه تمام خطر پیمانکاران پوشش میدهد.
بیمه ماشین آلات پیمانکاری بیمه سینا
بیمه ماشین آلات پیمانکاری بیمه سینا کلیه جهیزات، ماشین آلات و ابزار کار پیمانکاران در پروژه مانند: لودر، بولدوزر، گریدر، جرثقیل، کارخانه تولید بتن، لیفتراک و... را تحت پوشش قرار میدهد و خساراتی که به ماشین آلات وارد شود را میپردازد.
بیمه شکست ماشین آلات بیمه سینا
بیمه شکست ماشین آلات بیمه سینا پوشش جامعی برای دستگاه ها، ماشین آلات
، تجهیزات مکانیکی مانند: توربو ژنراتور بخار، توربوژنراتورهای هیدرولیکی، موتورهای الکتریکی، ترانسفورماتورها، کمپرسورهاو... میباشد.

بیمه ماسین آلات بیمه سینا

پوشش های بیمه شکست ماشین آلات بیمه سینا
- پوشش اشتباه در طراحی، ساخت و نصب ماشین آلات، که در زمان بهرا برداری از دستگاه مشخص میشود و دوره گارانتی کارخانه نیز تمام شده است.
- پوشش معایب موجود در مواد اولیه، ریخته گری، اجرای نادرست کار، عدم مهارت، بی دقتی، انفجار فیزیکی، از هم گسیختگی به دلیل نیروی گریز از مرکز.
بیمه تجهیزات الکترونیک بیمه سینا
بیمه تجهیزات الکترونیک بیمه سینا، تمامی تجهیزات و دستگاه هایی که ارزش قطعات الکترونیکی آن بیشتر از قطعات مکانیکی است مانند: تجهیزات رادیو تلویزیونی، مخابراتی، آزمایشگاهی، تحقیقاتی، اندازه گیری، نقشه برداری، پزشکی، کامپیوتری و... تحت پوشش قرار میدهد و خسارات فیزیکی و ناگهانی وارده به آنها را جبران میکند.
بیمه عیوب اساسی و پنهان ساختمان بیمه سینا
بیمه عیوب اساسی و پنهان ساختمان بیمه سینا، خسارات وارده به منازل مسکونی که ناشی از نقص در سازه اصلی ساختمان به علت طراحی نادرست، ساخت معیوب، به کارگیری مواد و مصالح معیوب بوده و این نقص در زمان صدور گواهی پایان کار آشکار نشده باشد را تحت پوشش قرار می دهد.
مدت این بیمه نامه 10 سال است.
بیمه سازه های تکمیل شده بیمه سینا
بیمه سازه های تکمیل شده بیمه سینا خسارات وارده به سازه های احداث شده مانند: جاده ها، کانال های آبیاری، تونل ها و خطوط لوله (آب، نفت، گاز و فاضلاب)
را که در زمان بهره برداری را تحت پوشش قرارمی دهد.

برای دانلود فایل pdf بیمه های مهندسی بیمه سینا لطفا کلیک کنید.

بیمه مهندسی

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره