ورود و ثبت نام با نام کاربری در شبکه های اجتماعی مثل گوگل

نوشته شده توسط :شنبه 01 مهر

ورود و ثبت نام به حساب کاربری در وب سایتهای مختلف از جمله وبیمه با استفاده از حساب های گوگل ، یاهو ، توییتر و فیس بوک روش بسیار مهم و مطمئنی است ، که به شما امکان استفاده از ویژگی های سایتهای مدنظرتون بدون نیاز به وارد کردن مکرر ایمیل ها و رمز عبور خود را می دهد ، جالب اینجاست که این سرویس ویژه در بسیاری از سایتهای بزرگ و پر کاربر استفاده شده و راه آسان و امنی را برای کاربران خود فراهم نموده اند.
روش این نوع ورود ها چگونه است ؟ ( این سرویس چگونه کار می کند ؟)
ابتدا شما باید به روی دکمه گوگل ، یاهو ، فیسبوک و یا توییتر که در سایت وبیمه درج شده کلیک نمایید ، پس از کلیک بر روی آیکون مربوطه ، شما به سایت اصلی آنها هدایت خواهید شد
در سایت های ذکر شده که شما با انتخاب یکی از آنها به سایت اصلی (مثلا گوگل) هدایت شده اید ، از شما در صورت نیاز ایمیل و پسورد پرسیده خواهد شد.
بعد از ورود به حساب خود در سرویس دهنده ( گوگل ، یاهو ، توییتر ، فیسبوک ) ، از شما اجازه ارسال آدرس ایمیلتان به سایت وبیمه را میگیرد که آدرس شما را به اشتراک بگذارد ، این بدان معنیست که سرویس دهنده ها تایید می کنند که ایمیل شما صحت دارد.
بعد از دریافت اجازه از شما ، سرویس دهنده ( گوگل ، یاهو ، توییتر ، فیسبوک ) شما را به سایت وبیمه باز می گرداند و شما بعنوان کاربر جدید عضو شده اید ، لازم بذکر است چنانچه هم اکنون عضو سایت وبیمه باشید ، وبیمه شما را با استفاده از آدرس ایمیلتان که به تایید یکی از سرویس دهنده ها رسیده است ، وارد حساب کاربریتان می نماید .
بدیهی است در صورتی که عضو سایت نشده باشید ، آدرس ایمیل شما در سامانه ثبت شده و در مرحله بعد از شما رمز عبور مجدد میخواهد ، لیکن به منظور امنیت بیشتر شایسته است رمز اعلامی با رمز ایمیل شما یکسان نباشد.

  پیوندهای مفید در وبیمه :
بیمه ، وبیمه ، بیمه آنلاین ، بیمه اینترنتی ، بیمه مسافرتی  


وبیمه سامانه استعلام و صدور بیمه آنلاین

وبیمه By Photographed in tehran , iran Date uploaded: nov 21, 2016 وبیمه مقایسه آنلاین و تحلیل آنلاین انواع بیمه به همراه مشاوره